Dr. Panda Evi

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12,99 TL
  • Boyut 312.8 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Dr. Panda Evi, renkli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını ücretsiz bir şekilde çocuklarınıza açıyor.

Dr. Panda Evi, çocukları hayal dünyalarına yönelik olarak geliştirilen eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Oyunda sevimli karakterlerden birini seçerek yüksek kaliteli bir yol izleyeceksiniz. 3 boyutlu oyun görseller, sayesinde Dr. Panda Evi mobil oyununun kalite düzeyi oldukça artırılmıştır. Bu sevimli hayvancıkların onlarca eğlenceli ve komik animasyonlarla hayat bulmasına tanık olacak ve ev işlerini yaparak yüksek puanlar kazanmaya çalışacaksınız. 

Dr. Panda Evi, iOS  akıllı cihazınıza ücret dahilinde indirerek eğlence dolu anlar yaşamaya hazır olun. Çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak, yemek yapmak ve diğer ev işleri ile ilgilenmek hiç bu kadar eğlenceli ve eğitici olmamıştır. Oyun içerisine vakit geçiren çocuklar ev işleri konusunda bilinçlenecek ve sorumluluk kabiliyetini kuvvetlendirecektir. 

Birbirinden farklı çok aşamalı mini oyunlar ve aktiviteler ile Dr. Panda Evi mobil oyununda eğlenceli zaman geçirmek hiç de zor değildir. Ev işlerini yaparken eğlenceli unsurları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Çocuklar sorumluluklarını ve kendi işlerini kendileri yapmayı öğrenirler. Görevlerini tamamladıklarında kazandıkları parayla hediyeler alabilirler. 

Çocuk dostu olarak geliştirilen bu sezgisel oyunu en minikler bile oynayabilirler. Renkli ev teması içerisinde eğlenceli anlar yaşamak ve ev işlerinin her birini tek tek yaparak puanlar kazanın. Kazandığınız puanlar ile yeni ödüller kazanabilirsiniz. 

 

Dr. Panda Evi indir
DİĞER SÜRÜMLER