Dr. Panda Evi

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9,99 TL
  • Boyut 1,5 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Sevimli panda ile Dr. Panda Evi rol yapma oyununda eğlence dolu anlar yaşamaya hazır olun.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza ücretli olarak indirerek oynayacağınız Dr. Panda Evi mobil oyununda renkli bir maceranın içerisine dahil olacaksınız. Sevimli pandanın yer aldığı bu muhteşem oyun içerisinde farklı hikayeler yer alıyor. Her hikayenin çeşitli ögeleri oyunun kalite düzeyini artırıyor. 

Dr. Panda Evi, temasal özellikleri itibariyle daha çok çocukların ilgisini çekmeyi başaran bir mobil oyundur. Renkli ve macera dolu Dr. Panda Evi rol yapma oyununda çocuklar ev işi yapmanın inceliklerini öğrenecekler. Eğitimsel açıdan da çocuklara oldukça fayda sağlayacak olan Dr. Panda Evi mobil oyununda sorumluluk duygularını geliştirecekler. Her türlü ev işinin üstesinden kendi başına gelmeye çalışan çocuklar pandayı yönlendirirken oldukça eğlenecekler. 

Özel ev işi yapma becerilerini kullanarak evin her yanını pırıl pırıl yapacaklar. Çamaşırları yıkayacak, bulaşıkları yıkayacak ve kahvaltı hazırlayarak diğer oyun üyelerini besleyecekler. Gelişmiş oyun sahneleri ile çocukları eğlendirmeyi başaran Dr. Panda Evi ocuklar bu işleri ve görevleri yerine getirirken, kendi kumbaraları için para kazanırlar.

Biriktirdikleri parayla saksafondan roket gemisine kadar her hangi bir oyun içi ürün satın alabilirler. Oyunun her sahnesi titizlikle dizayn edilmiş olup çocukların zarar görecekleri herhangi bir içeriğe kesinlikle yer verilmez. Bu sebeple oyun içerisinde onların zaman geçirmesine izin verebilirsiniz. Dr. Panda Evi indir
DİĞER SÜRÜMLER